Ödeme Seçenekleri

Cottonland Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi Kartı ile Ödeme

Siparişinizin ödemesini,  Visa, Mastercard veya American Express kredi kartlarıyla online olarak yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz sitemiz bünyesinde kesinlikle saklanmaz. Ödemeleriniz PayU Ödeme Sistemleri altyapısını kullanır ve kredi kartı ekstrenizde "İşyeri Adı" bölümünde "PayU Ödeme Hizmetleri" ifadesi görünür.

Taksitli ödemeler AsyaCard, Axess, Bonus, CardFinans, Maximum, Paraf ve World özellikli kredi kartları için geçerlidir. PayU Ödeme Sistemleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Banka Havalesi

Havale ile Ödeme

Banka Hesap Bilgilerimiz:
Ton Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Garanti Bankası, Heykel Şubesi, Şube Kodu: 390
Hesap No: 6299076
IBAN: TR83 0006 2000 3900 0006 2990 76

Sipariş tutarınızı yukarıdaki banka hesap numaramıza havale yapabilirsiniz. Siparişiniz, havaleniz banka hesabımıza yansıdıktan sonra kargoya verilecektir. Banka havale işleminizi tamamlamış iseniz tarafımıza e-posta ile bildirmeniz, ürünlerin kargoya veriliş sürecini hızlandıracaktır.

 

PayPal

PayPal ile Ödeme

PayPal, online ödeme yapmanın hızlı, kolay ve güvenli yoludur. Kullanıcılar, bir PayPal hesabı açtıklarında kredi kartı bilgilerini yalnızca bir kez girerler. Daha sonra PayPal ile yaptıkları alışverişlerde kart bilgilerini girmeden yalnızca PayPal'da kayıtlı e-posta adresleri ve parolalarını kullanarak hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde ödemelerini gerçekleştirirler.

Siparişinizin ödemesini PayPal ile yapmak istediğinizde, "SİPARİŞİ TAMAMLA" tuşuna tıkladıktan sonra PayPal'ın kendi sitesine yönlendirilir ve ödemenizi PayPal kontrolü ve güvenliği altında tamamlayabilirsiniz.

 

Kapıda Ödeme

Ödemenizi, siparişiniz tarafınıza ulaştığında kapıda ödeme seçeneği ile de yapabilirsiniz. Siparişiniz "Aras Kargo" aracılığı ile teslim edilecek ve tahsilatı teslimat esnasında nakit olarak yapılacaktır. 

Kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde sevkiyat öncesi telefon ile teyid alınacağından lütfen telefon bilgilerinizi eksiksiz kaydetmeye özen gösteriniz.