Ödeme Seçenekleri

Cottonland Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi Kartı ile Ödeme

Verdiğiniz siparişlerin ödemesini,  Visa, Mastercard veya American Express kredi kartlarıyla online olarak yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz sitemiz
bünyesinde kesinlikle saklanmaz. Ödemeleriniz PayU Ödeme Sistemleri altyapısını kullanır ve kredi kartı ekstrenizde "İşyeri Adı" bölümünde "PayU Ödeme Hizmetleri" ifadesi görünür.

Taksitli ödemeler AsyaCard, Axess, Bonus, CardFinans, Maximum, Paraf ve World özellikli kredi kartları için geçerlidir. PayU Ödeme Sistemleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Cottonland Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme

Ödemenizi, siparişinizi teslim alırken kargo görevlisine nakit olarak yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyid alınacaktır. Bu nedenle, lütfen Teslimat ve Fatura Adresi bölümünde yer alan telefon bilgileri bölümüne bilgilerinizi doğru olarak girmeye özen gösteriniz. Telefon ile ulaşılamaz ve sipariş teyidi alınamazsa siparişiniz iptal edilecektir.

Banka Havalesi


Havale ile Ödeme

Banka Hesap Bilgilerimiz:
Ton Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Garanti Bankası, Heykel Şubesi, Şube Kodu: 390
Hesap No: 6299076
IBAN: TR83 0006 2000 3900 0006 2990 76

Sipariş tutarınızı yukarıdaki banka hesap numaramıza havale yapabilirsiniz. Siparişiniz, havaleniz banka hesabımıza yansıdıktan sonra kargoya verilecektir. Banka havale işleminizi tamamlamış iseniz tarafımıza e-posta ile bildirmeniz, ürünlerin kargoya veriliş sürecini hızlandıracaktır.